En iyi Tarafı edirne haber

KEFEK Reis beyı Aksal: 20 yılda çallıkışma yaşamının iyileştirilmesi yerine önemli adımlar atıldı

Milli tekvandocu Atakan Gorça'nın hedefi Balkan Şampiyonası'nda zirve 25.11.2022 Edirne'de babasının teşvikiyle sarrafiyeladığı tekvandoda sükselar elde ederek ulusal hulliyatma yükselen Atakan Gorça, koridor kocaoğlannda Arnavutluk'ta düzenlenecek Balkan Şampiyonası'nda kızıl madalyayı hedefliyor.

Haberturk.com yorum sayfalarında yorum yapan her okur, mafevkda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Yararlanma Koşulları’nı ve Mahremiyet Sözleşmesi’ni önceden okumuş ve akseptans etmiş sayılır.

Dün Dün 20:46 Edirne'de motosikletten sakıt kurye yaralandı Edirne'de motosikletten sakıt kurye yaralandı Edirne'bile meydana gelen kazada motosikletten düşerek yaralanan kurye hastaneye kaldırıldı.

Edirne'de eşinin bayıldığını argüman etmiş olduğu hatun kişi, kendine gelince gerçeği anlattı: Kocam başımı duvara vurdu

KEFEK Başkanı Aksal: 20 yılda çdüzenışma hayatının iyileştirilmesi yerine önemli adımlar atıldı

Son dakika haberi: Edirne'bile zevk mekanı önünde silahlı atakya uğrayan konuletmeci toprağa verildi

Temiz Kazanç’li Aksal, ‘Hanımefendilerin siyasete katılımının dermanlenmesi’ derneksına hoşgörüsüzldı

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Düşün ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 amelî olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin gene yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, ait ajansların bu yöndeki politikasına demetlı olarak önceden ovalı izin gerektirir.

Minimum ücret fikirmelerinde belirlenecek yeni numaraın aralık sonundan daha erken bir tarihte ilan edilmesi bekleniyor

Bebeğine DNA testi yapan elkızı korkutan gerçekle baş kafaa kaldı! Sosyal medyadan bağış istedi

Kış lastiği zorunluluğunun kafalamasıyla, sanayinin 'Lastikçi Remziye abla'sının mesaisi de saksıladı

İlk Evim İlk İş Yerim projesine başvuruda mevcut katı çok isim, hangi ilde ne zaman ad çekme çilk teşrin edirne haber bünyelacağını düşkünlük ediyor.

Dün Dün 20:23 Edirne'de korkunç manzara! Boş arazide yıpratma olmuş çok adetda kedi bulundu Ankara ve Konya'nın ardından bir skandal hikâye da Edirne'de evetşandı.

Dün Dün 11:33 CHP'li Gaytancıoğlu: "Hakeza giderse et fiyatları altınla yarışmaacak" CHP Edirne Mebus Okan Gaytancıoğlu, süt ineklerinin kesime gönderilmesi yüz benzeyen zamanda ten fiyatlarının, kızıl tutarlarıyla konkuracağını savundu.

Elinde 2 aydan bu yana devam eden ağrı nedeniyle hastaneye revan vatandaş, röntgen sonucunu görünce hayatının şokunu yaneşeliı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *